Wirtualny Halloweenowy Bieg Czarnego Kota – Kocia Łapka 2020

Przedstawiamy Wam nasz najnowszy pomysł na wsparcie Domu tymczasowego Kocia Łapka. Jest to Wirtualny Halloweenowy Bieg Czarnego Kota! Oczywiście całkowicie charytatywny, bo 100% dochodu ze sprzedaży medali zasili konto Kociej Łapki i wspomoże naszych podopiecznych.

Medal też jest wyjątkowy… Metalowy, o wymiarach 70×75 mm. Projekt powstał na podstawie zdjęcia adoptowanego od nas Kamyka (jednookiego kociego pirata z uroczymi kłami, które sprawiają, że wygląda jak wampirek). Pomysł i wykonanie projektu to oczywiście nasza niezawodna Martyna i jej partner Sergei. Dlatego ten medal jest tak wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju…

Kup go już teraz i biegaj razem z nami!

Im więcej sprzedamy medali, tym więcej uda nam się zdobyć środków na Kocią Łapkę! Udostępniajcie link do aukcji Waszym znajomym! Niech ta akcja idzie w świat! Zróbmy razem coś dobrego – pomóżmy zwierzakom i zadbajmy o nasze zdrowie.

Na czym polega Wirtualny Halloweenowy Bieg Czarnego Kota? Kup pakiet startowy. Wybierz dzień między 25-31.10.2020 r. i pokonaj dystans minimum 5 km (np. bieg, spacer, nordic walking). Udokumentuj swój czas na telefonie lub zegarku i wyślij na nasz adres mailowy dtkocialapka@gmail.com.
Na podany podczas zakupu medalu adres zamieszkania lub paczkomat wyślemy Twój medal!

 

tagi: Akcje Kociej Łapki, charytatywny bieg, Twórczy Byk, wsparcie dla kociej łapki